SIEMENS - VFW41.500 - Vlinderklep, flens, PN 10/16, DN500, kvs 24000, afsluitend - S55235-V162
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Nominale diameter - 500
Doorlaat - 500 mm
Bouwlengte - 127 mm
Drukniveau artikel - PN 10
Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.02 bar
Ref Cebeo
S55235V162
Ref leverancier
S55235-V162
Ref commercieel
VFW41.500
Nominale diameter:
500
Doorlaat:
500 mm
Bouwlengte:
127 mm
Drukniveau artikel:
PN 10
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.02 bar
Druktrap klasse flens:
PN 10
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
762 mm
500 mm
Lengte aansluiting 1:
127 mm
Lengte aansluiting 2:
127 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
127 mm
Kvs-waarde:
24000
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
0.02 bar