SIEMENS - VFW41.50U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN50, kvs 100 - S55235-V169
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.50U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN50, kvs 100
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 50
  • Doorlaat - 50 mm
  • Bouwlengte - 45 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 5 bar
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
S55235V169
Ref leverancier
S55235-V169
Ref commercieel
VFW41.50U
Nominale diameter:
50
Doorlaat:
50 mm
Bouwlengte:
45 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
5 bar
Materiaal behuizing:
nodulair gietijzer EN-GJS-400-18-LT
Aansluitingen:
Overig
Druktrap klasse flens:
PN 6
Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad:
Overig
Bediening:
electromotive
Materiaal klepblad:
Stainless steel
Afdichting:
Klepblad bekleed:
nee
Kwaliteitsklasse:
Kwaliteitsklasse materiaal spindel:
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Diameter handwiel:
0 mm
Klepontwerp:
Centric
Bedieningshoogte:
303 mm
Standaard:
DIN EN 558
Hoek van de afsluiter:
90° °
Materiaal spindel:
Stainless steel
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
50 mm
Lengte aansluiting 1:
45 mm
Hoek van de spindel:
90° °
FM keur:
nee
Materiaal spindelafdichting primair:
Lengte aansluiting 2:
45 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
45 mm
Kvs-waarde:
100
Voering huis:
None
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
5 bar