SIEMENS - VFW41.80U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN80, kvs 260 - S55235-V171
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.80U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN80, kvs 260
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 80
  • Doorlaat - 80 mm
  • Bouwlengte - 48 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 5 bar
Ref Cebeo
S55235V171
Ref leverancier
S55235-V171
Ref commercieel
VFW41.80U
Nominale diameter:
80
Doorlaat:
80 mm
Bouwlengte:
48 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
5 bar
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Diameter handwiel:
0 mm
Bedieningshoogte:
327 mm
80 mm
Lengte aansluiting 1:
48 mm
Lengte aansluiting 2:
48 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
48 mm
Kvs-waarde:
260
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
5 bar