SMA - PV inverter for grid feed-in Pac,r/Sac, max 172000W/172000VA, 660Vac, 1500Vdc - 3-172-1500-1-21
SMA
KopiërenKopiëren
SMA - PV inverter for grid feed-in Pac,r/Sac, max 172000W/172000VA, 660Vac, 1500Vdc
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Netbewaking - 3-fasig
  • Nominaal uitgangsvermogen AC - 172000...172000 W
  • Met transformator - nee
  • Geïntegreerde DC-schakelaar - nee
  • Ethernet - nee
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
SHP17221
Ref leverancier
Ref commercieel
Netbewaking:
3-fasig
Nominaal uitgangsvermogen AC:
172000...172000 W
Met transformator:
nee
Geïntegreerde DC-schakelaar:
nee
Ethernet:
Draadloos:
Zonnestroomomvormer voor teruglevering Pac
r/Sac
max 172000 W / 172000 VA
660 VAC
1500 VDC