SOCOMEC - TCB322-30 600/5 cl.1 5VA - 192T3460
SOCOMEC
KopiërenKopiëren
SOCOMEC - TCB322-30 600/5 cl.1 5VA
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Uitvoering - 3-Fasen stroomomvormerset
  • Primaire meetstroomsterkte In - 600 A
  • Nominale secundaire stroom - 5 A
  • Secundair (meet)schijnvermogen - 5 VA
  • Openingsdiameter - 22 mm
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
74 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
192T3460
Ref leverancier
192T3460
Ref commercieel
Uitvoering:
3-Fasen stroomomvormerset
Primaire meetstroomsterkte In:
600 A
Nominale secundaire stroom:
5 A
Secundair (meet)schijnvermogen:
5 VA
Openingsdiameter:
22 mm
Nauwkeurigheidsklasse:
1
Geijkt:
nee
Overstroombegrenzingsfactor:
FS 5
Met aanraakbeveiliging:
nee
Hoogte opening:
30 mm
Breedte opening:
30 mm
Snapbevestiging:
ja
Met koperrail:
ja
Aansluiting secundair:
Schroefaansluiting
Aantal primaire ingangen:
3
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Stroomtransformator Three phase, 600/5A, 5VA, Klasse 1, diameter 22 mm