SOLER EN PALAU - HXBR-450 EXOWATT (230V50/60HZ) V5 - 5750400400
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Luchthoeveelheid onbelast - 6467 m³/h
  • Beschermingsgraad (IP) - IP44
  • Kleur - Zwart
  • Opgenomen vermogen - 0.35 W
  • Breedte - 576 mm
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
HXBR450EX0WATT
Ref leverancier
Ref commercieel
HXBR-450 ECOWATT (230V50/60HZ) V5
Luchthoeveelheid onbelast:
6467 m³/h
Beschermingsgraad (IP):
IP44
Kleur:
Zwart
Opgenomen vermogen:
0.35 W
Breedte:
576 mm
Hoogte:
576 mm
Aansluitspanning:
230 V
Hygrostaat:
Zonder
Timer:
Zonder
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Bediening:
Netspanning
Geschikt voor elektronische besturing:
ja
Inbouwdiameter:
452 mm