SPELSBERG - GSN 225-KT-250 NEOZED®-railkast zekeringenbehuizing - 05622501
SPELSBERG
KopiërenKopiëren
SPELSBERG - GSN 225-KT-250 NEOZED®-railkast zekeringenbehuizing
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Zekering - Schroefzekering
  • Nominale stroom - 250 A
  • Materiaal behuizing - Kunststof
  • Aantal groepen - 5
  • Beschermingsgraad (IP) - IP65
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
GSN 225-KT-250
Zekering:
Schroefzekering
Nominale stroom:
250 A
Materiaal behuizing:
Kunststof
Aantal groepen:
5
Beschermingsgraad (IP):
IP65
Hoogte:
179 mm
Breedte:
320 mm
Beschermingsgraad (NEMA):
3R
Plaatsing t.o.v. railsysteem:
Universeel
Met transparant deksel:
ja
Diepte:
320 mm
Aanbouwmogelijkheid:
ja
NEOZED®-railkast-zekeringbehuizing - Industrie kwaliteit IQ - , 5 x 3-polige D02-railkast zekeringhouder, E 18-schroefdraad, nominale stroom 63 A, schroefaansluiting 1,5 - 25 mm², op Sa-rail 5-polig, met 5 railklemmen 4 - 35 mm², N-klem 1,5 - 16 mm², PE-klem 1,5 - 16 mm², incl. 3 x koppelstuk voor behuizingen (GGV), , op railsysteem 250 A, met transparante klapdeur,