TECHNOLUX - LEDHighbay-P6 95W-DALI-857-AS - 545001115300
TECHNOLUX
KopiërenKopiëren
TECHNOLUX - LEDHighbay-P6 95W-DALI-857-AS
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Beschermingsgraad (IP) - IP66
  • Max. systeemvermogen - 95 W
  • Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C - 100000 h
  • Kleurtemperatuur - 5700 K
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
2.369 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Beschermingsgraad (IP):
IP66
Max. systeemvermogen:
95 W
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
100000 h
Kleurtemperatuur:
5700 K
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Lichtkleur:
Wit
Geschikt voor plafondmontage:
ja
Geschikt voor wandmontage:
nee
Geschikt voor pendelophanging:
ja
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Dimbaar DALI:
nee
Dimbaar 1-10 V:
Met lichtbron:
Met bewegingssensor:
Met aanwezigheidsmelder:
Nominale spanning:
220...240 V
Met lichtsensor:
Kleur behuizing:
Grijs
Dimbaar:
Dimbaar 0-10 V:
Lamphouder:
Zonder
Dimbaar DALI-2:
Geschikt voor bijkomende lamp:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Materiaal behuizing:
Aluminium
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Spanningstype:
AC/DC
Dimming fabrikantspecifiek:
Dimbaar Zigbee:
Lichtverdeling:
Asymmetrisch
Nominale stroom:
455 mA
Dimming programmeerbaar:
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Dimbaar RF:
Slagvastheid:
IK08
Dimbaar DMX:
Dimbaar DSI:
Dimbaar faseafsnijding:
Geschikt voor noodverlichting:
Dimbaar faseaansnijding:
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-30...50 °C
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Focuslens
Dimbaar LineSwitch:
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar met push-button:
Bevattend product volgens 2019/2020/EU:
Breedte:
336 mm
Aansluitwijze:
Schroefklem
Reflector:
Zonder
Lengte:
336 mm
Constante lichtstroom regeling:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM5
Buitendiameter:
336 mm
Beschermingsklasse:
I
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Noodfunctiebewakingssysteem:
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
850 °C - 30 s
Arbeidsfactor:
0.95
Kleurtemperatuur regelbaar:
Armatuurrendement:
190 lm/W
Stralingshoek regelbaar:
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
18050 lm
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
C
Lichtstroom regelbaar:
Traploos
Hoogte/diepte:
97 mm
Totale harmonische vervorming (THD):
15 %
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Geleiderdoorsnede:
1.5 mm²
Met beschermafdekking:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Bediening via Bluetooth:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Aansluitbare geleiderdoorsnede:
1.5 mm²