WEIDMUELLER - Stroomomvormer KCMA-18-100-1A-0.3VA-1 - 2752990000
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Uitvoering - Kabelombouwstroomomvormer
Primaire meetstroomsterkte In - 100 A
Nominale secundaire stroom - 1 A
Secundair (meet)schijnvermogen - 0.3 VA
Openingsdiameter - 18.5 mm
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
32 Kg CO₂-eq
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
KCMA-18-100-1A-0.3VA-1
Uitvoering:
Kabelombouwstroomomvormer
Primaire meetstroomsterkte In:
100 A
Nominale secundaire stroom:
1 A
Secundair (meet)schijnvermogen:
0.3 VA
Openingsdiameter:
18.5 mm