Beta - 1274MQ 5,5X125-SCHROEVENDRAAIERS - F05012740709
Beta
KopiërenKopiëren
Beta - 1274MQ 5,5X125-SCHROEVENDRAAIERS
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Bledbreedte - 5.5 mm
  • Bleddikte - 1 mm
  • Uitvoering - Recht
  • Totale lengte - 232 mm
  • Geïsoleerd - ja
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
F05012740709
Ref leverancier
F05012740709
Ref commercieel
1274MQ 5,5X125
Bledbreedte:
5.5 mm
Bleddikte:
1 mm
Uitvoering:
Recht
Totale lengte:
232 mm
Geïsoleerd:
ja
Klinglengte:
125 mm
Geïsoleerd 1000 V: